Zarządzanie urlopami

Elektroniczne zarządzanie urlopami

RCP e-pracownicy to rewolucyjne narzędzie dostępne dla każdego, które w oparciu o elektroniczne wnioski urlopowe automatyzuje proces zarządzania urlopami oraz innymi nieobecnościami w firmie.

Zarządzaj urlopem online. Szybko i intuicyjnie planuj nieobecności w firmie za pomocą elektronicznych wniosków urlopowych. Ewidencja czasu pracy i karty obecności to już przeszłość. Miej kontrolę w dowolnym momencie i decyduj wtedy, kiedy chcesz w oparciu o złożone wnioski i ich akceptację.

PRZETESTUJ ZA DARMO
elektroniczne wnioski urlopowe
naliczanie dni urlopowych

Automatyczne naliczanie urlopów i innych nieobecności

System RCP e-Pracownicy zapewnia naliczenie wymiaru urlopu, który dostosujesz do Twojej polityki w firmie. System do nieobecności w oparciu o złożone wnioski urlopowe online, automatycznie nalicza wymiar urlopu, w zależności od daty rozpoczęcia zatrudnienia pracownika.

Personalizowane opcje urlopowe

Każdy pracownik ma jasno określone ile przysługuje mu urlopu bądź ile zostało jeszcze do wykorzystania. Oprócz dni urlopowych, które wyliczane są ustawowo możesz dodać urlopy do wykorzystania przepisane z poprzedniego roku, a także inne uzgodnione (nieobjęte obowiązkiem ustawowym prawa pracy).

Co dodatkowo zyskujesz?

Korzyści, które zyskujesz dzięki e-Pracownicy to nie tylko gotowe moduły.

Dbamy o każdy aspekt Twojej pracy.

Zgodnie z RODO

Dane w narzędziu e-Pracownicy są bezpiecznie przechowywane i spełniają wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dbamy o każde bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo

Archiwizowanie online daje Ci możliwe największe zabezpieczenie przed niepożądanymi wyciekami danych. Cyfryzacja dokumentów akt pracowniczych to przyszłość, ale też i bezpieczeństwo!

Wygoda

Przechowywanie danych w takiej formie spowoduje, że pracownik zajmujący się dokumentacją nie będzie musiał wykonywać wielu dotychczasowych czynności, np. fizycznie przenosić i układać dokumentów na półkach.