Kalendarz nieobecności

Kalendarz nieobecności

Dzięki RCP e-pracownicy masz dostęp do elastycznej konfiguracji kont poszczególnych pracowników. Nie musisz już szukać osoby w firmie – wejdź w zestawienia i zobacz kto ma dziś wolne i kiedy wróci do pracy.

PRZETESTUJ ZA DARMO
kalendarz nieobecności w firmie
kalendarz nieobecnosci pracownika

Przejrzystość obecności każdego pracownika

Miej kalendarz urlopowy firmy zawsze w zasięgu ręki. Kalendarz czasu pracy E-pracownicy zapewnia bieżący i sprawny dostęp do ewidencji nieobecności wszystkich pracowników. Niezależnie od typu nieobecności i złożonego wniosku urlopowego online. Intuicyjnie i bezproblemowo zoptymalizujesz proces urlopowy w firmie.

Co dodatkowo zyskujesz?

Korzyści, które zyskujesz dzięki e-Pracownicy to nie tylko gotowe moduły.

Dbamy o każdy aspekt Twojej pracy.

Zgodnie z RODO

Dane w narzędziu e-Pracownicy są bezpiecznie przechowywane i spełniają wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dbamy o każde bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo

Archiwizowanie online daje Ci możliwe największe zabezpieczenie przed niepożądanymi wyciekami danych. Cyfryzacja dokumentów akt pracowniczych to przyszłość, ale też i bezpieczeństwo!

Wygoda

Przechowywanie danych w takiej formie spowoduje, że pracownik zajmujący się dokumentacją nie będzie musiał wykonywać wielu dotychczasowych czynności, np. fizycznie przenosić i układać dokumentów na półkach.