Generowanie zaświadczeń, list obecności i kart pracy

Potrzebne Ci zaświadczenie lub karta pracy? Czytaj dalej!

Potrzebujesz na już zaświadczenia o zarobkach za lata poprzednie? Nic prostszego! Wygeneruj zaświadczenie automatyczne. Daruj sobie stare kontrole dostępu i rejestr czasu pracy. Dbaj o pracowników odpowiedzialnie i wygodnie!

PRZETESTUJ ZA DARMO
generowanie zaświadczeń
generownie kart pracy elektronicznych

Automatyczne generowanie

Jeżeli prowadzisz listy obecności pracowników lub składasz do przełożonego kartę pracy, możesz wygenerować ją automatycznie. Nie trać czasu na tworzenie jej ręcznie. Dodatkową zaletą jest minimalizacja ryzyka. Wszystkie dane w karcie pracy uzupełniają się automatycznie, więc nie ma mowy o pomyłce.

Przejrzyste karty pracy pracowników

Jedną z funkcjonalności systemu RCP e-Pracownicy to generator kart pracy. Teraz jako pracownik masz przejrzysty dostęp do w pełni wygenerowanej karty pracy w Twoim panelu.

Za pośrednictwem swojego panelu możesz w łatwy sposób podsumować cały poprzedni miesiąc. Zadbaliśmy o czytelny dostęp do pełnej informacji, ponieważ wiemy, że jest on niezbędny dla każdej efektywnej i nowoczesnej firmy.

karta pracy generowanie

Co dodatkowo zyskujesz?

Korzyści, które zyskujesz dzięki e-Pracownicy to nie tylko gotowe moduły.

Dbamy o każdy aspekt Twojej pracy.

Zgodnie z RODO

Dane w narzędziu e-Pracownicy są bezpiecznie przechowywane i spełniają wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dbamy o każde bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo

Archiwizowanie online daje Ci możliwe największe zabezpieczenie przed niepożądanymi wyciekami danych. Cyfryzacja dokumentów akt pracowniczych to przyszłość, ale też i bezpieczeństwo!

Wygoda

Przechowywanie danych w takiej formie spowoduje, że pracownik zajmujący się dokumentacją nie będzie musiał wykonywać wielu dotychczasowych czynności, np. fizycznie przenosić i układać dokumentów na półkach.