Powiadomienia automatyczne

Automatyczne powiadomienia o badaniach i urlopach

Otrzymuj automatyczne przypomnienia mailowe i bądź na bieżąco ze wszystkimi badaniami regulowanymi prawnie. Narzędzie e-Pracownicy zapewnia sprawne zarządzanie badaniami dzięki możliwości budowania wielopoziomowych procesów autoprzypomnienia.

PRZETESTUJ ZA DARMO
automatyczne przypomnienia
powiadomienia automatyczne

Informacje o urlopach

Automatyczne powiadomienia ułatwiają komunikację między pracownikami. Bezpośrednio z poziomu systemu e-Pracownicy możesz przypomnieć swoim współpracownikom o swojej nieobecności. Przepływ informacji o nieobecnościach jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Jakie autoprzypomnienia możesz dostać?

Przypomnij pracownikom o badaniach BHP, zdolności do pracy, o obowiązku ponownych badań lekarskich, kończącej się umowie, a nawet o braku jakiejkolwiek dokumentacji w elektronicznych aktach pracowniczych co kilka dni – o ich częstotliwości decydujesz sam.

Zgodnie z RODO

Dane w narzędziu e-Pracownicy są bezpiecznie przechowywane i spełniają wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dbamy o każde bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo

Archiwizowanie online daje Ci możliwe największe zabezpieczenie przed niepożądanymi wyciekami danych. Cyfryzacja dokumentów akt pracowniczych to przyszłość, ale też i bezpieczeństwo!

Wygoda

Przechowywanie danych w takiej formie spowoduje, że pracownik zajmujący się dokumentacją nie będzie musiał wykonywać wielu dotychczasowych czynności, np. fizycznie przenosić i układać dokumentów na półkach.

Co dodatkowo zyskujesz?

Korzyści, które zyskujesz dzięki e-Pracownicy to nie tylko gotowe moduły.

Dbamy o każdy aspekt Twojej pracy.